Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer
Velkommen, Logg på
  AAANormal modusKontrast modusNettstedkart

Webredaktører

Halden kommune har et team med webredaktører. Hver av webredaktørene har ansvar for "sitt" område.
 
Ansvarsområde​ Navn​ Telefon​ Mobil​ e-post​
Hovedredaktør​ Karine Engebretsen​ 69174634​ 91753588​

karine.engebretsen@halden.kommune.no

Personal, økonomi og utvikling​ Anita Skagen​ 69174731

anita.skagen@halden.kommune.no  

Teknisk ​​ ​​
Skatt​ Espen Kraft​ 69174868​

espen.kraft@halden.kommune.no 

Undervisning og oppvekst​ Kirsten Mellingseter​ 69174531​
48286518
​​

kirsten.mellingseter@halden.kommune.no 

Helse og omsorg​ Lisa Gustavsen​ 69174500​ 41901994​

lisa.gustavsen@halden.kommune.no

 

Rådmannens sekretariat​ Martin Vik​ 69174527​ 91379218​

martin.vik@halden.kommune.no

 
 
Dersom du finner feil, ønsker å endre på innholdet eller har noe du synes vi bør legge ut på hjemmesiden, ta kontakt med en av webredaktørene.
 
Bildet under viser noen av webredaktørene. Fra venstre; Anita Skagen, Karine Engebretsen, Kirsten Mellingseter, Trond Grem Wold (fra leverandøren av portalen), Lisa Gustavsen og Espen Kraft.
 
Noen av webredaktørene



 
 
 
Sist oppdatert: 16.09.2014 10:01:33
Dele innholdSkriv ut