Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer
Velkommen, Logg på
  AAANormal modusKontrast modusNettstedkart

Kommunestyret i Halden

Publisert: 07.12.2010 14:02:31 | Emneord: Politiske partier
 
Ordfører Thor Edquist 
 
Thor Edquist, Høyre
 
Ordfører
 
 
 
Lena Karlsen 
Lena Karlsen, Høyre
Varaordfører
 

 

 

Else-Kathrine Hveding
Else-Kathrine Hveding, Høyre

ekh@halden.net

 

Eirik Milde
Eirik Milde, Høyre
eirmil@ostfoldfk.no

 

Jan-Erik Herft
Jan-Erik Herft, Høyre
jeh@gggruppen.no


Lisa Anker-Rasch Strøm
Lisa Anker-Rasch Strøm, Høyre
lisaars@mac.com

 

Roar Lund
Roar Lund, Høyre
roar.lund@lundi.as

 

 

Jan-Erik Erichsen
Jan-Erik Erichsen, Høyre

 

 

Caroline Stranger
Caroline Stranger, Høyre
caroline.stranger@gmail.com

 

Arild Klingstrøm
Arild Klingstrøm, Høyre
arild@siffer.net

 

Torunn Lund Clasen
Torunn Lund Clasen, Høyre
torunn.lund.clasen@nexans.com

 

Ronny Nordmark
Ronny Nordmark, Høyre
rn@lauri.dk

 

Bent Larsen
Bent Larsen, Høyre
blarsen@online.no

 

Stein Bukholm
Stein Bukholm, Høyre
steinbukholm@everyday.com

 
Svein Håkon Pedersen
Svein Håkon Pedersen, Høyre
Geir Helge Sandmark
Geir Helge Sandsmark, Venstre
sandsmark@halden.net


Mona Johnsen
Mona Johnsen, Venstre
mona.johnsen@halden.net


Roar Günter Andersen
Roar Günther Andersen, Venstre


Gerd Berit Odberg 
Gerd Berit Odberg, Krf
 
Morten Christoffersen
Morten Christoffersen, Krf
morten.christoffersen@nordea.no
 
 
 
 
Yngvar Holt
Yngvar Holt, Sp
yngholt@gmail.com
 
Per Kristian Dahl 
Per Kristian Dahl, Ap
 
 

Svein Olaussen 

Svein Olaussen, Ap
sveino@halden.net

 

Lars Pedersen Due 

Lars Pedersen Due, Ap
lars.pedersen.due@halden.kommune.no

 

Fridtjof Dalen 

Fridtjof Dahlen, SV
fridah@ostfoldfk.no

Odd Sæthre 

Odd Sæthre, Pensjonistpartiet
odda-sa@online.no

 

Kristin Fager
Kristin Fager, Frp
tovekrfager@hotmail.com

 

Nils Sagstuen 

Nils Sagstuen, Arbeiderpartiet
nilssagstuen@halden.net

 

 

 

Paul Kristiansen

paul.kristiansen@norskog.com 


Bente Gulbrandsen 

Bente Gulbrandsen, Ap
bengul1@ostfoldfk.no

 

Ulf-Torben Redi 

Ulf-Torben Redi, Ap

ulftb@halden.net

 

Ellen Simensen 

Ellen Simensen, Ap
cassandra@halden.net

Vegard Johansen

Vegard Johansen, Frp

John Østensvig 

John Østensvig, Ap
jooest@online.no


Roy Eilertsen 

Roy Eilertsen, Sv
royeiler@online.no

Anne-Kari Holm 

Anne-Kari Holm, Sp



Mette%20Karlsen2
Mette R. Karlsen

meteli@online.no

 

Joachim Brattli 

Joachim Brattli, Ap
j@pia.no

Per Egil Evensen 

Per Egil Evensen, Frp
pereeven@online.no

Linn Victoria Olsen 

Linn Victoria Olsen

linn_17@msn.com

 

Kommunestyret%2013 

Terje Lie, H

Kommunestyret%2014 

Aage Moen, H

Kommunestyret%2015
Erlan Aastebøl, H
erlan@skandinavisketrehus.no

Kommunestyret%2064
Egil Lund Pettersen, Frp

e-l-p@halden.net

Kommunestyret%2063

Cathrine Eng Skotnes

cathrine-es@hotmail.com

Sist oppdatert: 10.09.2014 13:09:58
Kommentarer (0) | Legg til kommentar
Gi karakter          | 
Dele innholdSkriv ut