Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på

Enhet Bo og miljøarbeidertjeneste

- for personer med funksjonsnedsettelser

I Halden kommune er det 16 boliger for personer med bistandsbehov.


Om enheten

Det gis individuell bistand og opplæring til beboerne i de ulike boligene ut fra kartlagte behov hos den enkelte. 

Til denne enheten hører også Uteteam. 
Avdelingsleder der er Marit Sandbæk, tlf 47476310


Kontaktinformasjon

Linda S. Bakstad.jpg
Enhetsleder: Linda Sannes Bakstad , tlf 93 24 31 89
 
Leder fagteam: Kari Anne Bertelsen, tlf 902 31 573
 
Avdelingsledere:
 
Didrik Ueland, tlf 957 98 606
Kvartsveien 10a, 1784 Halden, tlf 970 41 640
Idd, Kongleveien 15A, 1793 Tistedal tlf 969 42 426
didrik.ueland@halden.kommune.no
 
Marianne Solvang, tlf: 954 97 380
Ulvåsveien 27, 1785 Halden, tlf 459 72 483
marianne.solvang@halden.kommune.no

Ramona Johansen, tlf459 74 676
Atomveien 40, 1786 Halden, tlf 488 92 001
Frøyasvei 4d, 1782 Halden, tlf 970 39 810
ramona.johansen@halden.kommune.no

Thomas Andre Olsen, tlf 954 16 708 
Eklundveien 25, 1786 Halden, tlf 458 72 095
Friggsvei, tlf 479 72 951
thomasandre.olsen@halden.kommune.no
 
Lene Sande tlf 917 45 201
Grønliveien, tlf 488 93 327
Rådyrfaret 8, 1781 Halden, tlf 951 98 122
lene.sande@halden.kommune.no
 
Tomas Staal Hafstad tlf: 477 91 922

Gunhild Jacobsen tlf 953 06 994 
Kvartetten, Ole Dahlsgt. 9C, 1776 Halden, 458 78 195
gunhild.jacobsen@halden.kommune.no
 
Lise Skjærstad tlf: 953 07 118 
Os-tunet, Arild Huitfeldsgt. 14a, 1777 Halden, tlf 932 43 192
lise.skjaerstad@halden.kommune.no

Espen Søyland tlf: 901 45 286
Svenskegt. 11, 1776 Halden, 932 43 191
Kommandantveien 35, tlf 941 69 620

Patrik Karlsen tlf : 474 76 722  
Isebakke, Isebakkevn 90, tlf 954 31 970
Niels Stubsgt. 1, 1776 Halden, tlf 479 74 498
patrik.karlsen@halden.kommune.no



Åpningstider

Kontaktpersoner

Halden kommune - Postboks 150, 1751 Halden - Storgata 8, 1771 Halden - Telefon 69 17 45 00 - Telefax 69 18 00 58
Org. nr.: 959159092  Ansvarlig redaktør: Karine Engebretsen -
postmottak@halden.kommune.no

Vihar