Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på

Rådmann

Når du benytter sidene om Enheter og ansatte bør du være oppmerksom på at du kan trykke på "de svarte pilene" utenfor hver kommunalavdeling og få fram mer informasjon. Alle kommunalavdelinger, enheter og avdelinger er beskrevet.

Om enheten

Rådmannen er kommunens øverste administrative leder.
 
Kommunens ledergruppe (RLG)  består av:
 
Tittel​ Navn​ Telefonnummer​
Rådmann Roar Vevelstad
roar.vevelstad@halden.kommune.no
69 17 45 46
Kommunalsjef Helse og omsorg​ Veronica Aam
veronica.aam@halden.kommune.no
69 17 48 80
Kommunalsjef Undervisning, oppvekst og kultur​ Kent-Arne Andreassen
kent-arne.andreassen@halden.kommune.no
95 24 50 36
Kommunalsjef Teknisk
Ulf Ellingsen
69 17 45 84
Leder NAV​ Astrid Nordstrand
astrid.nordstrand@nav.no
90 52 50 84​
Personalsjef ​ Toril Bjerkeli ​
toril.bjerkeli@halden.kommune.no
69 17 45 25​
Leder økonomi Inger-Johanne Røren
inger-johanne.roren@halden.kommune.no
916 63 038
​Leder Kommunikasjon og digitalisering ​Martin Vik
martin.vik@halden.kommune.no
913 79 218
 

Kontaktinformasjon

Postadresse: Postboks 150, 1751 Halden
Besøksadresse: Storgt. 8, 1771 Halden
Telefon avdeling: 69 17 45 00
Telefaks: 69 18 00 58
Mailadresse: postmottak@halden.kommune.no
 

Åpningstider

Kontaktpersoner

Halden kommune - Postboks 150, 1751 Halden - Storgata 8, 1771 Halden - Telefon 69 17 45 00 - Telefax 69 18 00 58
Org. nr.: 959159092  Ansvarlig redaktør: Karine Engebretsen -
postmottak@halden.kommune.no

Vihar