Fysioterapeuter med driftstilskudd

Fysioterapeuter med driftstilskudd

Private fysioterapeuter med driftstilskudd i Halden kommune

Dyrendal Med.Senter,

Dyrendalsveien 13C, 1778 HALDEN

Tom de Wit

Tlf: 91532979

dewit.tom@icloud.com

  • Psyko-motorisk fysioterapi

Fredrikshald Fysioterapi,

Skippergata 6-8,1767 HALDEN

Monica Børke

Tlf: 40096590

naerup@hotmail.com

Allmenn fysioterapi

Åpningstider 07.30-15.30

  • Pasientgrupper/interessefelt: Nevrologi (hjerneslag, Parkinson, MS, m.m.), revmatologi, ortopedi, opptrening.

 

Halden Fysikalske,

Violgata 8,1776 HALDEN

Stein Petter Eidal

Bjørn Garnevall

Tlf: 69181104

ste-pei@online.no

bjorngarnevall@hotmail.com

  • Allmenn fysioterapi 

Halden Manuellterapi- klinikk,

Johan Stangs plass 2, 1767 HALDEN

Bjørn-Runar Dahl

Tlf 47248998

bjornrunardahl@gmail.com

  • Manuell-terapi 

Nordsiden Fysioterapi DA,

Repslagergata 21, 1776 HALDEN

Elise Holme

Kirsten Hauge Hystad

Tlf: 69182106

elise_holme@hotmail.com

johansenkirsten@hotmail.com

Allmenn fysioterapi

Åpningstider: 08.00-16.00

Tilgjengelig for rullestol.

  • Interessefelt Elise: bekkenledds-smerteproblematikk hos gravide og etter fødselen, urin/anallekkasje.
  • Interessefelt Kirsten: Lungefysioterapi, lymfødembehandling.

Skippergata Institutt,

Skippergata 6-8, 1767 HALDEN

1.Øivind Østby

2.Kristoffer Gjørven

3.Baard Buckholm

4.Tor Erling Bossum

Tlf: 69196969, 69196961, 69196963, 69196965, 69196966

oivindostby@halden.net

stoffergjorven@gmail.com

baard@skippergata-institutt.no

tebossum@gmail.com

  • Manuell-terapi og Allmenn fysioterapi

Sørhalden Fysioterapi,

Sølvgata 20, 1767 HALDEN

Laila Günther

Anoop Chowdhury

Frode Tjøstolvsen

Tlf: 69181810

laila@sorhaldenfysio.no

anoop@sorhaldenfysio.no

frode@sorhaldenfysio.no

  • Allmenn fysioterapi

Torvet Fysikalske,

Jernbanegata 2, 1767 HALDEN

Nils Brynildsen

Tlf: 69183127

Mobil: 41317421

nils.brynildsen@gmail.com

  • Allmenn fysioterapi