Valgresultat

Lurer du på hvordan haldenserne stemte ved stortingsvalget? Se valgresultatet for Halden her. 

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Kontaktinfo Halden kommune

Halden kommune
Sentralbord
69174500
postmottak@halden.kommune.no

Utleie av offentlig gategrunn og Busterudparken
Servicesenteret
Britt Magnussen
969 48 653
Britt.Magnussen@halden.kommune.no

Utlån av sperrebukker og sperrebånd
Teknisk etat avd. Sommerro
Ole Johansen
974 15 583

Strøm på Torget & Busterudparken
Kultur og idrett
Stein Wilhelmsen
415 47 263
Stein.Wilhelmsen@halden.kommune.no 

Servicesenteret
Britt Magnussen
969 48 653
Britt.Magnussen@halden.kommune.no

Søknad om kommunal støtte
Kultur og idrett
Stein Wilhelmsen
415 47 263
Stein.Wilhelmsen@halden.kommune.no

Markedsføring
Servicesenteret
69 17 45 00
servicesenter@halden.kommune

Brann
Brannvesenet
Rune Otto Nilsen
476 57 944
RuneOtto.Nilsen@halden.kommune.no

​Brannverntiltak
​Brannvesenet
​Sentralbord, brannstasjon
​69 17 4519
​brann.forebygging@halden.kommune.no

Leie av kai på gjestehavna
Havnekontoret
Jon Marcus Bruun
414 53 777
jon-markus.bruun@halden.kommune.no

Gjestehavna
Havnekontoret
Jon Markus Bruun
414 53 777
jon-markus.bruun@halden.kommune.no 

Kommuneoverlegen
Smittevern, støy, hygiene og AMK
400 31 709

Avfallshåndtering
Renovasjon
Kåre Edvardsen
474 88 988
renovasjon@halden.kommune.no

Kultursalen
Kulturkontoret
Martin Gundersen
932 43 244
martin@bryggakultursal.no

​Godkjenning av skilt og sperreplaner kommunal vei
​Teknisk forvaltning
​Jan-Erik Hansen
995 33 342
jan-erik.hansen@halden.kommune.no

Offentlig WC Torget & Busterudparken​
DanFo ​Vidar Edvardsen
69 97 18 50 / 477 19 030
post@danfo.no

Kontaktinfo andre:

Markedsføring
Halden Turist
Liv Lindskog
69 19 09 80932 44 062
liv.lindskog@visithalden.com

​Politi
Ordensavdeling, Halden politikammer

  • Gøran Kjeldsen –  ansvarlig for arrangement i sentrum og øvrig
  • Martin Grimstad – ansvarlig for arrangement på Fredriksten festning 
  • Anders Garberg – ansvarlig for trafikk og øvrige arrangementer

992 86 547
post.ost@politiet.no

​Utleieansvarlig Fredriksten festning
Silje Haugerud
481 09 601
haugerud.fredriksten@halden.net

​Minikurs om de mest stilte spørsmålene om festningen​
Fredrikstenskolen​
Magne Rannestad
​930 99 181​
mrannestad@halden.net

​Frivillighet​
Allsammen
​Anne-Lise Andresen
995 12 771
A-fjella@online.no

​Sperre/skilte fylkesveier o.a
​Statens Vegvesen​​
02030
​firmapost-øst@vegvesen.no

Arrangementsutstyr
Gibbs.no​​​​​​​